• Цената е намалена.
  • Свеж
WT-P1275 трговија на Големо Трендовски Labradorite Камен Pendant Со Капа Флеш Камен Заб Форма Pendant За Накит DIY Одлуки

WT-P1275 трговија на Големо Трендовски Labradorite Камен Pendant Со Капа Флеш Камен Заб Форма Pendant За Накит DIY Одлуки

 
DEN 1680.00

Стока
Во продавницата

WT-P1275 трговија на Големо Трендовски Labradorite Камен Pendant Со Капа Флеш Камен Заб Форма Pendant За Накит DIY Одлуки.
Точка Законик :
WT-P1275
Материјал :
Labradorite Камен, Флеш Камен
ГОЛЕМИНА на :
Прибл . 16mm природна големина случаен форма
MOQ :
10 PCS случаен боја
Метал Заврши :
24k вистински Злато и сребро electroplated може да биде на располагање
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
WT-P1275
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Обликотшема:
забот форма
Функција:
накит додатоци
боја:
multicolor
Pendant:
Labradorite Камен Pendant
Одговара:
Ѓердан,Изработка На Накит
Метали Тип:
Позлата На Злато&Сребрена Капа
jewerly ѓердан:
моден jewerly
Pendant тип:
Флеш Камен Заб Форма Pendant
Големина:
About 16mm

Поврзани производи