• Цената е намалена.
  • Свеж
Мажите Слаби Патент Панк Рок Молив Црни Панталони Хип Хоп Мода Панталони

Мажите Слаби Патент Панк Рок Молив Црни Панталони Хип Хоп Мода Панталони

 
DEN 3163.20

Стока
Во продавницата


Кинеската Нова Година Празник Информации :
Нарачки поставени од 1 февруари до февруари 10 : Некои наредби може да се испраќаат пред февруари 10,
некои наредби ќе биде предаден по 25 февруари.
Нарачки поставени од 10 февруари до февруари 25 : Сите налози ќе бидат испратени по 25 февруари .
Ве молиме имајте на ум и се врати да се прошири на 30 дена од денот на обработка на време ако вашата нарачка поставени во ова време,
Ве молиме НЕ ставајте цел ако не можат да чекаат и да не сакате да се прошири на обработка на време. Ви благодариме за разбирањето!
Мажите Слаби Патент Панк Рок Молив Црни Панталони Хип Хоп Мода Панталони
Внимание :
Ве молиме имајте во предвид дека ова панталони се изработени од некој вид на еластична ткаенина, НЕ кожа или faux кожа.
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ

Превозот И Откажување :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. ВРЕМЕТО за ИСПОРАКА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
3. Ние не сме одговорни за дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци.
4. Наредби за Направени-за-цел објекти може да не биде откажана кога плаќањето беше потврдена со AE систем.
Враќање & Наплата :
1. Неисправни предмети треба да бидат пријавени во рок од 3 дена од денот таа е примена, ве молиме да ни кажете што дефектот е (заедно со слики, ако е потребно), и ни даде вашата цел број. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2. Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.
4. Ние ќе рефундирање на пари за вас, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Трговија На Големо & Dropship :
Ние ви посакам добредојде да се направи трговија на големо и dropship бизнис со нас. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за попуст детали.


Карактеристики на производот

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Бренд Име:
lorie&витез
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук
Должина:
Full Length
Стил:
Панк Стилот
Панталона Стил:
Молив Панталони

Поврзани производи