• Цената е намалена.
  • Свеж
Fonge Уво Кука Спорт Слушалка Супер Бас Sweatproof Стерео Слушалки Спорт приклучок за Слушалки за Huawei Галакси s6 паметен телефон

Fonge Уво Кука Спорт Слушалка Супер Бас Sweatproof Стерео Слушалки Спорт приклучок за Слушалки за Huawei Галакси s6 паметен телефон

 
DEN 104.64

Стока
Во продавницата


Карактеристики
1. Лесен и удобен за носење.
2. HIFI stereo output (Стерео излез и висок квалитет на супер бас дизајн.
3. Уво-Кука дизајн, не е лесно да падне.
4. Smart жица контрола, вграден микрофон, песна префрлање на музика се игра.
5. Водоотпорен и Sweatproof, професионален спорт слушалка.
6. Компатибилни се со паметни телефони, Компјутери, MP3, MP4 и друг уред со 3.5 мм дупка.
Спецификации
Точка Име : In-Слушалка за уво
Тип : Кука Уво
Отпорност : 32Ω
Осетливост : 120d B
Фреквентен опсег : 20-20 KHz
Слушалки интерфејс : 3.5 mm Стерео
Боја : Бела, Зелена, Црна
Со Микрофон : Да
Со Жица Контрола : Да
Материјал : ABS+PC
Возачот дијаметар : 10мм
Кабел должина : Околу. 1.1 m / ft 3.61
Големина : Прибл. 58*51*25mm/ 1.74 * 1.53 * 0.75 во
Пакет
1 XEarphone


Карактеристики на производот

Чувствителност:
120±3dB
Функција:
Спорт,На Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Заеднички Приклучок За Слушалки
Линија Должина:
1.2 m
Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Број На Модел На:
S760
Отпорот:
32Ω
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Стил:
уво кука
Бренд Име:
fonge
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Контрола На Копчето:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
Поддршка СТАН:
No

Поврзани производи