• Цената е намалена.
  • Свеж
MLLSE Најнов Висока Симулација Брусен Метал Телефон Налепница Видиме Назад Ставете Заштитни Филм Случај За Xiaomi Mi6 Назад Налепница

MLLSE Најнов Висока Симулација Брусен Метал Телефон Налепница Видиме Назад Ставете Заштитни Филм Случај За Xiaomi Mi6 Назад Налепница

 
DEN 142.08
DEN 88.00

Стока
Во продавницата


НОВИ Жица Цртање мембрана Кожи Заштитна Фолија Заврши Кожата Видиме Назад Паста Заштитна Налепница За Xiaomi 6


Карактеристики на производот

Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
ПВЦ врати залепи налепница
дизајн:
Сјајни,Бизнис
Бренд Име:
MLLSE
Големина:
For Xiaomi 6 Mi6
Компатибилен Xiaomi Модел:
Мвр 6
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Материјал:
пвц налепница

Поврзани производи