• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот VStarcam C7837WIP Бесплатен Превозот Безжична Пан Навалите IP Мрежа Камера WiFi Со двонасочна Аудио И Ноќ Визија

Бесплатен Превозот VStarcam C7837WIP Бесплатен Превозот Безжична Пан Навалите IP Мрежа Камера WiFi Со двонасочна Аудио И Ноќ

 
DEN 1610.40

Стока
Во продавницата


'


Карактеристики на производот

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип:
ip камера
Стил:
Куполата На Камерата
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
Леќа (mm):
3.6 mm
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows Vista,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Број На Модел На:
C7837WIP
Сензор:
CMOS
Технологија:
Пан / Навалување / Зум
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Поддржани Мобилни Системи:
Android,iOS
Потрошувачка На Енергија(W):
3.5-7W
Напојување(V):
110-220v
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Димензии (L x W x D)(mm):
130*102*125MM
IR Растојание(м):
Од 10 метри
Видео Формат На Компресија:
MJPEG,H. 264
is_customized:
Yes
Ѕидот Заградата:
Таванот
боја:
Црна,Бела
Инсталација:
Таванот
Напојување:
Нормално
Бренд Име:
Vstarcam
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.7kg (1.54lb.)
Пакет Големина:
18cm x 15cm x 13cm (7.09in x 5.91in x 5.12in)

Поврзани производи