• Цената е намалена.
  • Свеж
висок степен коза кашмир поврзана жените нови fashionneutral боја scarfs shawl pashmina портокал 4color 60x190cm

висок степен коза кашмир поврзана жените нови fashionneutral боја scarfs shawl pashmina портокал 4color 60x190cm

 
DEN 15744.00

Стока
Во продавницата


100% коза кашмир
содржина>96%
екстремни мека . дише & удобно
дизајниран & изменуваат од страна FRN,2018
висок квалитет направени во Внатрешна Монголија и Кина
60 X190cm . abt 190g


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Cashmere
Бренд Име:
Перка Dreey
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
COS17CX219
Комбинација:
еден дел не се вклучуваат било какви други додатоци

Поврзани производи