• Цената е намалена.
  • Свеж
Природни Labradorite Кристал Груба Полиран Убава Labradorite Од Мадагаскар Реики Камен

Природни Labradorite Кристал Груба Полиран Убава Labradorite Од Мадагаскар Реики Камен

 
DEN 1439.52
DEN 1008.00

Стока
Во продавницата


име : Природни Labradorite
големина : 53 X54 X18 MM
тежина : 93g
функција : Примерок колекција


Карактеристики на производот

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Големина:
53X54X18MM
Тежина:
93g
Име:
Labradorite
Број На Модел На:
8

Поврзани производи