• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените Орел Мотоцикл Печати Виси на вратот Strapless Фустан Т-маица Девојки Мода Оглавник Гроздобер Мини Фустани

Жените Орел Мотоцикл Печати Виси на вратот Strapless Фустан Т-маица Девојки Мода Оглавник Гроздобер Мини Фустани

 
DEN 459.84
DEN 372.00

Стока
Во продавницата


2018 Жените Орел Мотоцикл Печати Виси на вратот Strapless Фустан Т-маица Девојки Мода Оглавник Гроздобер Мини Фустани
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Полиестер
Стил : Секси
Боја : Црна
Големина : S/M/L/XL
Пакет се вклучени :
1 x Мода Секси Фустан
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ви благодариме за вашето разбирање
Испорака :
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена (освен викендите и државните празници) откако вашата уплата е завршен.
2.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во клиенти расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски feesduties и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
1.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Деколте:
Оглавник
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
Q1FA7A00315-L
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
BELLYQUEEN
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Поврзани производи