• Цената е намалена.
  • Свеж
Хорор Филм петок 13-ти Хокеј Убиец Џејсон Маска Ѓердан Линк Синџир Ѓердан Хип-Хоп Стил Додатоци

Хорор Филм петок 13-ти Хокеј Убиец Џејсон Маска Ѓердан Линк Синџир Ѓердан Хип-Хоп Стил Додатоци

 
DEN 127.68
DEN 77.00

Стока
Во продавницата


Хорор Филм петок 13-ти Хокеј Убиец Џејсон Маска Ѓердан Линк Синџир Ѓердан Хип-Хоп Стил Додатоци
Спецификации :
Бренд Име : dongsheng накит
Состојба : 100% сосема нов
Пол : Унисекс, Жените,Човек
Материјал : Цинк Легура
Функција : личност
Стил : Елегантен и Романтични
Повод / Погоден : Партија ,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Подароци За : Татко & Мајка,Син& Ќерка ,Љубовник ,Пријатели,
Фабрика : Да
Превозот : Цел>165 испрати со DHL ,околу 6-10 дена испорака
Пакување : Меур Плик
Пакет Листата :
1 PC* Ѓердан
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
dongsheng накит
Pendant Големина:
бесплатни големина
is_customized:
No
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A-179
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Жените
Тип На Објект:
моден накит
Тип:
ѓердан

Поврзани производи