• Цената е намалена.
  • Свеж
Паричникот Случај за coque Huawei Колега 10 Лајт Случај Покритие за fundas Колега 10 Лајт Покрие Случај Etui Fundas Telefoon Hoesjes 5.9 инчен

Паричникот Случај за coque Huawei Колега 10 Лајт Случај Покритие за fundas Колега 10 Лајт Покрие Случај Etui Fundas Telefoon

 
DEN 239.52

Стока
Во продавницата

Внимание Ве Молам! Објектот е Бесплатен Превозот од " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус "; Тоа е Без Следење на Број. Ако ви е потребна за Следење на Број , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" . Треба плаќаат малку пари во Превозот. За руските Купувачи , ве молиме кажете ни го вашето Целосно Име : (Given Name); татково Име; Семејното Име.
Паричникот Случај за coque Huawei Колега 10 Лајт Случај Покритие за fundas Колега 10 Лајт Покрие Случај Etui Fundas Telefoon Hoesjes 5.9 инчен
Опис Безбедна Магнетни Затворање 2x Кредитна Картичка Слотови & Паричникот Случај Внатрешна Мека TPU Материјал кои Одговараат на Вашиот Телефон Лесно да Застане Функција Овозможува Hands-free Приказ за Видео Гледа Пакет : Opp Вреќа Компатибилен Модел : За Huawei Колега 10 Лајт Случај Пакет се Вклучуваат : 1 x Случај
Опис
2 x Карта Сопствениците & Паричникот Случај; Стојат Функција
10 Модели На Располагање


Карактеристики на производот

Материјал:
за Другар 10 Лајт
Големина:
5.9 inch
Карактеристики:
СТП Кожа Флип случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Nutbro
дизајн:
Цвеќиња,Егзотични,Животински,Геометриски,Симпатична,Бизнис,Ткаеше,Апстракт,Цитати & Пораки
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Симпатична Печатени Обрасци
Тип:
Паричникот Случај; Флип Случај
Материјал:
СТП Кожа
Капка Превозот И Wholeasale:
Поддршка
испорака датум :
1~3 работни дена
Други карактеристики:
Стојат Функција; Кредитна Картичка Во Држачот
КОСТИМ ЗА 1:
за fundas Huawei Колега 10 Лајт Случај
ОДГОВАРА ЗА 2:
за coque Huawei Колега 10 Лајт Случај
одговараат за 3:
За Huawei Колега 10 Лајт

Поврзани производи