• Цената е намалена.
  • Свеж
1PC Сива Дијаметар 10CM Замена Флип Врвот на Купот Капак + Гумена Заптивка За NutriBullet Флип 600W 900W Чаши

1PC Сива Дијаметар 10CM Замена Флип Врвот на Купот Капак + Гумена Заптивка За NutriBullet Флип 600W 900W Чаши

 
DEN 192.00
DEN 157.00

Стока
Во продавницата


Замена Флип Врвот на Купот Капак + Гумена Заптивка За Nutri Bullet Флип 600 W 900 W Чаши
Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Флип Врвот на Купот Капак со Гумена Заптивка(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)


Карактеристики на производот

Тип:
Морнар Делови
Број На Модел На:
4XFB0176
Тип На Објект:
шише капак
ОДГОВАРА ЗА:
NutriBullet Флип Врвот На Купот
Материјал:
Пластични (Капак) ,Гума(Заптивка)
внатрешниот Diamter:
10см/3.94 Thickenss
боја:
сива
Количина:
1 компјутер(Не Вклучувајќи Купот)
Акции статус:
во парк

Поврзани производи