• Цената е намалена.
  • Свеж
304 од не 'Рѓосувачки Челик Locket Pendant Ѓердани, Мешана Форма, Златна, 17.7(45cm)

304 од не 'Рѓосувачки Челик Locket Pendant Ѓердани, Мешана Форма, Златна, 17.7(45cm)

 
DEN 1673.76
DEN 1004.00

Стока
Во продавницата


торба
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Locket Pendant Ѓердани, Мешана Форма, Златна
Големина : за 17.7"(45cm) долго, 2mm широк; Pendant : 31~48x19.5~29x5.5~11.5 mm, внатрешен : 14~38x11~19mm.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница


Карактеристики на производот

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
NJEW-P169-01
Метали Тип:
Цинк Легура,Ниту Еден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
ѓердан големина:
Принцезата(17~19)
Пол:
Унисекс
единица:
6Strand
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи