• Цената е намалена.
  • Свеж
Бренд Дизајн Rhinestones Ѓердан Обетки Накит Сетови за Булчински Свадба Партија 2 Компјутери/Set накит RE869

Бренд Дизајн Rhinestones Ѓердан Обетки Накит Сетови за Булчински Свадба Партија 2 Компјутери/Set накит RE869

 
DEN 419.52
DEN 357.00

Стока
Во продавницата


Бренд : Roseeden
Објектот Стил : Хривнија
Големина : 19*2 см
Главниот Камен : Симулирани бисер
Позлата : Сребрена/Злато Позлатен
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината
Топло Совети :
1.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни полно име и вашата улица и куќа број и стан број,затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно.
2.Ако сте за промет на големо клиенти,можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака,ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брза испорака.
3.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив,ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем,ние ќе направиме се подобро и подобро,ви благодариме


Карактеристики на производот

Должина:
necklace set
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
RE869
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан и обетки
Бренд Име:
ROSEEDEN
Метали Тип:
Метал
Производот:
Ѓердан и Обетки Поставува
боја:
Сребро.
Функција:
Свадба или Партии
ОЕМ:
Yes
Материјал:
Кристал
квалитет:
висок квалитет
Стил:
Класичен
превозот:
Бесплатен превозот
Функција:
дами и жени и девојки
Пакет:
2 компјутери

Поврзани производи