• Цената е намалена.
  • Свеж
10PCS SC2272-L4 DIP18 SC2272 НАТОПИ нови и оригинални IC бесплатен превозот

10PCS SC2272-L4 DIP18 SC2272 НАТОПИ нови и оригинални IC бесплатен превозот

 
DEN 114.24

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
JYSMPJDZ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
13cm x 10cm x 3cm (5.12in x 3.94in x 1.18in)

Поврзани производи