• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs/многу нов екран на допир digitizer FPC конектор За ipad 2 3 4 контактот на логика одбор 37PIN

10pcs/многу нов екран на допир digitizer FPC конектор За ipad 2 3 4 контактот на логика одбор 37PIN

 
DEN 768.00
DEN 660.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
ЗА IPAD 2 3 4
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX

Поврзани производи