• Цената е намалена.
  • Свеж
6 метри /многу од 20 см широк Eyelash Чипка Ткаенина DIY Декоративни Висок Квалитет Мека Исклучување Бела Најлон Свадба украси рачно изработени текстил

6 метри /многу од 20 см широк Eyelash Чипка Ткаенина DIY Декоративни Висок Квалитет Мека Исклучување Бела Најлон Свадба украси

 
DEN 282.72

Стока
Во продавницата

Повеќе стилови на повеќе концесии
САД $ 9.89
САД $ 4.49
САД $ 7.39
САД $ 23.9
САД $ 18.99
САД $ 7.79
САД $ 6.19
САД $ 5.09
САД $ 7.49
САД $ 22.99
широк 20 см
Вкупната должина е 3 метри
6 метри / многу,купи 1 е 6 метри,купи 2 е 12 метри и така натаму
Најдолг континуитет е 3 метри, затоа што ова е спецификација на неговото производство
Значи, 6 метри се 2 чипка, секој должина од 3 метри
има некој проблем може да биде консултиран во секое време, ви благодариме
Доколку купите повеќе, ве молиме консултирајте се со мене за попуст


Карактеристики на производот

боја:
црна, бела секој 3 m, црна 6 м, бела 6 m
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
20 cm
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон

Поврзани производи