• Цената е намалена.
  • Свеж
ЕУ Plug 5V 2A Двојна Пристаништа Полнење преку USB Приклучок Конектор за Комерцијални Патни Дома Ѕид Адаптер за полнење Двојно USB Напојување Dock Приклучок

ЕУ Plug 5V 2A Двојна Пристаништа Полнење преку USB Приклучок Конектор за Комерцијални Патни Дома Ѕид Адаптер за полнење Двојно

 
DEN 109.92
DEN 88.00

Стока
Во продавницата


ЕУ Plug 5 V 2 A Двојна Пристаништа Полнење преку USB Приклучок Конектор за Комерцијални Патни Дома Ѕид Адаптер за полнење Двојно USB Напојување Dock Приклучок
Карактеристики : * ЕУ Стандард Приклучокот на Полначот, погоден за повеќето брендови на Паметни Телефони за iphone, i Pad таблети MP3 MP4 MP5 PSP Дигитални Камери Моќ Банки, итн.
* Dual USB интерфејс, обезбедува поголема погодност за вас, за полнење на вашите електронски уреди.
* Стандарден излез 5 V USB интерфејс, користете парична казна бакар материјал со најдобрите електро-спроводливост, носат доказ, деформација, plug and play.
* 2А максимална брзина полначот има положено CE надлежен за сертификација, за осигурување на квалитетот кои се приоритетни.
* Усвоени за заштита на животната средина материјал, на изглед е исклучителна и мали, лесно да се носат.
* Брзо полнење со висока компатибилност.
* Изградена во повеќе коло заштита, безбеден и сигурен.
* Нежни и мали outlook, висока ефикасност. Параметри :
Влез : 100-240 V~50/60 Hz Max : 0.6 На
Излез : 5.0 V-2.0 На
Потврдување : CE
Боја : Бела Пакет Се Вклучени :
1 x ЕУ Стандарден Приклучок за Полнач


Карактеристики на производот

Стандард:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
jilang
Номинална Струја:
5.0 V-2.0 НА
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
5V 2A Патување Двојна 2-USB Порти Ѕид Адаптер за Полнач Моќ Dock Приклучок
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Места Број:
2
Примена:
Комерцијални,Станбени / Општа Намена
Еден USB Max Излез:
5V 2A
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Број на USB Порти:
2
WIFI:
No
Тип:
Електричниот Приклучок
Господар Префрлате:
Yes
Номинална Напон:
5.0 V-2.0 НА

Поврзани производи