• Цената е намалена.
  • Свеж
2000mAh BL169 За Леново S560 A789 P70 P800 Батеријата Batterie Bateria Batterij Акумулаторот

2000mAh BL169 За Леново S560 A789 P70 P800 Батеријата Batterie Bateria Batterij Акумулаторот

 
DEN 191.04

Стока
Во продавницата


Почитувани Купувачот :
Ние нудиме најдобар систем на Услуги, ако не сте задоволни со производот ,
Ве молиме не го отвори спорот,
само се чувствуваат слободни да не контактирате во работно време да се справи со тоа,
ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи тоа За вас.
Сервисот За Работното Време
Понеделник~Петок
Пекинг Време (GMT +8) : 9 : 00 AM ~ 22 : 00 ЧАСОТ
Русија Време (GMT +3) : 4 : 00 AM ~ 17 : 00 ЧАСОТ
Бразил Време (GMT -3) : 22 : 00ЧАСОТ~11 : 00 AM
Ви благодариме
2000m Ah BL169 За Леново S560 A789 P70 P800 Батеријата Bateria Batterij Акумулаторот AKKU
Пакет :
Испорака :
1. Објектот ќе биде предаден во 1-2 работни дена по приемот на плаќање,
2. Бесплатен превозот : ние обично испораката од страна на Кина пост воздух пошта, тоа ќе трае 20-50 дена .
3. Од express : usuallly тоа ќе се 3-8 работни дена
Враќање& гаранција :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција. Ако објектот е неисправен или не работат добро, ве молиме да не известите во рок од 5 дена од денот на испорака.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Повратни информации :
Клиентите 's рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
Напомена :
ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход,ако има ќе биде,јас ќе се потрудиме за да се избегне тоа и известување на нашите клиенти.Па за нашите меѓународни налози,можеме да преземе никаква одговорност за ненавремено пристигнувања,обичај одложувања или holdups.


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
Matcheasy
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
BL169
Име:
UVR
Компатибилен Модел:
за Леново S560 A789 P70 P800
Капацитет:
2000mAh

Поврзани производи