• Цената е намалена.
  • Свеж
Гроздобер Оптички Eye Glasses Жените Рамка Myopia Круг Метал Унисекс Очила Женски Очила Oculos Де Grau Eyewear 1306R

Гроздобер Оптички Eye Glasses Жените Рамка Myopia Круг Метал Унисекс Очила Женски Очила Oculos Де Grau Eyewear 1306R

 
DEN 450.72
DEN 315.00

Стока
Во продавницата

modname=ckeditor


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
runbird
Број На Модел На:
1306R
Пол:
Унисекс
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
очила за промоција:
На Промоцијата Топла Продажба Супер Се Справи Викенд Се Справи Бесплатен Превозот
Употреба Предмет:
Партија,на Патување,на Шопинг,Божиќ Подарок ,Подарок за Денот на Вљубените
очила стил:
Гроздобер Ретро Стил очила, Елегантен Стил очила
За Родова Век:
Мажи & Жени Момчиња & Девојки Младите Мажи & Жени Masculino Feminino
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Рамка Функција:
Стилски И Удобно И Не Е Лесно Да Се Деформирани Рамка

Поврзани производи