• Цената е намалена.
  • Свеж
Ryseleco Нов Висок Квалитет Капчиња Чипка Комбинација Жените Фустан Модни 3/4 Ракав Средината на Теле Пролет Домот на Повик Партија ОЛ Vestidos

Ryseleco Нов Висок Квалитет Капчиња Чипка Комбинација Жените Фустан Модни 3/4 Ракав Средината на Теле Пролет Домот на Повик Партија

 
DEN 2062.56
DEN 1134.00

Стока
Во продавницата


За Сите Купувачот Пријател :
Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.
Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
големина(cm)
рамо
биста
половината
sleeve
должина
S
36
82
70
43
102
М
37
86
74
44
103
L
38
90
78
45
104
XL
39
94
82
46
105
2 XL
40
98
86
47
106
Единица : cm. Постои грешка од 1 до 3cm поради рака-мерење.
Должината на фустанот на купувачот на телото зависи од купувачот височина.
Објектите со вистински покаже слика, но има можеби уште малку боја разлики помеѓу фото и вистински предмети поради боја одраз во мониторот, припадност и сл. Pls ве молиме имајте на ум тоа.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Сезоната:
Лето
Стил:
High Street
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
Ryseleco
Половината:
Природни
Број На Модел На:
QHF052
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Големина:
S M L XL XXL
боја:
Беж Жолта

Поврзани производи