• Цената е намалена.
  • Свеж
Бум Големи Хоризонтални Стерео Маса Стојат Тешки Протезата со 50mm Прстен За Индустриска Лабораторија Микроскоп

Бум Големи Хоризонтални Стерео Маса Стојат Тешки Протезата со 50mm Прстен За Индустриска Лабораторија Микроскоп

 
DEN 5292.00
DEN 4763.00

Стока
Во продавницата

)
За DOA производ, имаме право да побара купувачи да им обезбеди на слики/ видеа за да се докаже DOA производи. На следење на информации ќе бидат прикажани на Aliexpress и може да се види ажурирање на следење на статусот многу јасно.
За пратки над 2kg, ние само ќе го организираме од експрес испорака . За било превозот прашања, можете да не контактирате или Aliexpress за да им помогне. Тоа е освен одлагање на царинење проблеми на дестинација земји. Ако не се задоволи со производот кој сте го купиле, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ви благодариме за изборот на нашите производи и ви благодарам за вашите cooperataion!
Превозот :
Ако се избере "Бесплатен Превозот" услуга за пратката под 2 KG , ние ќе го организира пратка со Aliexprese Стандард Превозот , што е препорачана логистика на Aliexpress. Контактирајте не за повеќе детали за вашите специфични барања, па ние може да ви помогне со мазна одговара.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.(Само се применуваат за предмети по добивањето на 60 дена. Враќање & Наплата :
Пред купување, добредојдени сте да ни се обратите за било какви прашања што ги имате на производи што се заинтересирани. Враќање & Наплата :
Пред купување, добредојдени сте да ни се обратите за било какви прашања што ги имате на производи што се заинтересирани. Во овој случај, купувачите треба да се плати за двете превозот надомест за испраќање & враќање.(Само се применуваат за предмети по добивањето на 60 дена. Ако ние не добил никакви забелешки за вашата специјална барање, ние само ќе го прогласи 30% од вистинската вредност на комерцијална фактура. На следење на информации ќе бидат прикажани на Aliexpress и може да се види ажурирање на следење на статусот многу јасно.
Ако сакате совршена колекции без било прашина/гребнатини/сликарство кора исклучување на секој компоненти, ве молиме да ги референца на горенаведените информации.
Ние треба да обезбеди прогласи вредност што треба да се покаже на комерцијална фактура за било експрес пратки.
- Стандардна Големина се Фокусира на Носителот - Ќе Одговара на Обемот Глави со Дијаметар од 50mm
- Кат големина : 380mm X 250mm
- Рамка дијаметар : 50mm
- Оптоварување маса големина : 180mm 120mm X,
- Оптоварување табела прилагодливи удар : X : 70mm , Y : 40mm
- Тежина : 3. Можете да го вратите производот за размена или наплата. Ако било DOA пратки ли, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на отворените спорови.
За пратки над 2kg, ние само ќе го организираме од експрес испорака . За неисправни предмети или поправка на предмети, купувачите треба да ги плати се врати превозот надомест и ние ќе брод замена слободни.
Се истакна :
Ве молиме место на налози со вашето име и презиме.
Сепак, хартија, картонска кутија, не е прав слободни, и микроскоп камера полнење има многу метални делови/компоненти и ако било слика кора надвор од гребење на метал делови на штандови, платформи, барови и леќи или било прашина на нив, што е сосема нормално и не се причина за барање за надомест на штета или враќање на средствата. Бум Големи Хоризонтални Стерео Маса Стојат Тешки Протезата со 50mm Прстен За Индустриска Лабораторија Микроскоп
Функција :
- Ние нудиме бум застане само. Даноци :
Ние не превзема одговорност за било даноци се случи на дестинација земји. Во овој случај, купувачите треба да се плати за двете превозот надомест за испраќање & враќање. Откако ќе confiirm ситуацијата, ние ќе го организира целосно враќање на средствата.
Сите производи се добро тестирани пред превозот.


Карактеристики на производот

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
Хоризонтална Тешки Стерео Маса Стојат
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HAYEAR
Теорија:
видео микроскоп

Поврзани производи