• Цената е намалена.
  • Свеж
3.8 V 2300mAh Li3823T43P6hA54236-H За ZTE Ѕвезда 1 Ѕвезда 2 S2002 S2003 S2005 G720T G720C Geek II Батеријата

3.8 V 2300mAh Li3823T43P6hA54236-H За ZTE Ѕвезда 1 Ѕвезда 2 S2002 S2003 S2005 G720T G720C Geek II Батеријата

 
DEN 293.76

Стока
Во продавницата


3.8 V 2300m Ah Li3823 T43 P6h A54236-H За ZTE Ѕвезда 1 Ѕвезда 2 S2002 S2003 S2005 G720 T G720 C Geek II Батеријата
Модел : Li3823 T43 P6h A54236-H
Капацитет : 2300m Ah
Се применуваат За : За ZTE Ѕвезда 1 ,Ѕвезда 2 ,S2002 ,S2003, S2005 ,G720 T, G720 C, Geek II


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Li3823T43P6hA54236-H За ZTE Star1 Star2 Geek 2 Geek2 Батеријата
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
ZTE
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Поврзани производи