• Цената е намалена.
  • Свеж
Најновите Оригиналот Телефон Батеријата За ZTE Сечилото QLux П Лукс A430 Beeline Про Li3822T43P3h675053 2200 mAh Висок Квалитет на Следење Кодот

Најновите Оригиналот Телефон Батеријата За ZTE Сечилото QLux П Лукс A430 Beeline Про Li3822T43P3h675053 2200 mAh Висок Квалитет

 
DEN 221.76

Стока
Во продавницата


Висок Квалитет ! 1 PCS Висок Капацитет на Батеријата Бесплатен Превозот Со Мало Пакет На Акции Следење Код .
Мало Пакет : Да
Одговара на Телефон : За ZTE Сечилото QLux П Лукс A430 Beeline Про
Модел : Li3822 T43 P3h675053
Целта на управување : Оригинални состави вистински производ, гаранција за квалитет, дава на време, предност цена
Руски Пријатели ве Молиме да ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика, ви Благодарам.


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Број На Модел На:
Li3822T43P3h675053
Компатибилен Бренд:
ZTE
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR
Напон:
3.8V
Капацитет:
2200 mAh
Материјал:
Li-Ion
Сертификат:
CE
квалитет:
100% сосема нов висок квалитет од фабрички
Карактеристики:
Издржливи, Долго време на мирување, Безбедност, заштита на Брендот, со Висок квалитет

Поврзани производи