• Цената е намалена.
  • Свеж
200pcs Мешани Венец, Дрвена Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 13X16mm MT2033

200pcs Мешани Венец, Дрвена Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 13X16mm MT2033

 
DEN 217.44
DEN 206.00

Стока
Во продавницата


Детали за производот
Материјал
Легура
Големина
Околу 13 X16mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја Комбинација На Боја
Количина
Што ќе добиете за 200 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT2033
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте го у
Пакување Betail
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
clanroy
Број На Модел На:
MT2033
Материјал:
Дрво
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.33g
Големина:
13x16mm
Цел:
хривнија
is_customized:
Yes
боја:
multicolor
Надворешниот Дијаметар:
16mm

Поврзани производи