• Цената е намалена.
  • Свеж
Wozniak PPD esd алатки Анти-статички Tweezer Нерѓосувачки Челик Карбонски Влакна Укажа помош на пинцета

Wozniak PPD esd алатки Анти-статички Tweezer Нерѓосувачки Челик Карбонски Влакна Укажа помош на пинцета

 
DEN 431.52
DEN 406.00

Стока
Во продавницата


Спецификации : должина 13 CM метал пинцети пинцети : 10.5 СМ анти-статички карбонски влакна појавувам дел : 2.5 CM
Опис на производот :
Анти-статички пинцети за отстранлив главата анти-статички пинцети од карбонски влакна, според информации за производот и користење на различни стилови треба да се промени во главата. На форцепс се справи со е направен од нерѓосувачки челик, се чувствуваат добро, може да се користи за долго време. Тоа е погоден за лаборатории, microelectronics, електроника, phlx, компјутер, часовници, чиста соба инженеринг итн.
Пинцети главата спецификации :


Карактеристики на производот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Карактеристики:
Antimagnetic,Dismountable,Анти-статички
Бренд Име:
wozniak
Модел:
ESD-259

Поврзани производи