• Цената е намалена.
  • Свеж
Хејс алуминиум легура 180mm мост велосипед кочница диск кочница адаптер

Хејс алуминиум легура 180mm мост велосипед кочница диск кочница адаптер

 
DEN 528.00
DEN 396.00

Стока
Во продавницата

Хејс алуминиум легура 180mm мост велосипед кочница диск кочница адаптер


Карактеристики на производот

Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX,Круизери
Број На Модел На:
1
Големина:
180mm
Материјал:
лесни легури
Бренд Име:
SYUN-ЛП
Компоненти:
Caliper Кочница
Систем За Сопирање:
диск сопирачки

Поврзани производи