• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ ЗА LENOVO thinkpad T440P лаптоп со Екран оска шарки

НОВИ ЗА LENOVO thinkpad T440P лаптоп со Екран оска шарки

 
DEN 767.52
DEN 691.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме потврдете го вашиот екран шарки истата слика ! Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
MLLSE
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Поврзани производи