• Цената е намалена.
  • Свеж
Мажите секојдневен јакна јакна две копчиња црна флорални шема Тенок венчаница бизнис матурска топката грб големина сопствени направени

Мажите секојдневен јакна јакна две копчиња црна флорални шема Тенок венчаница бизнис матурска топката грб големина сопствени

 
DEN 2879.52
DEN 2678.00

Стока
Во продавницата

Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Ви благодариме! 3. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. Не обезбедат соодветни додатоци. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Превозот Политика : 1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : Јакна
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ве молиме не да се мешаат. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Исто така, службата е uppermost. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Ако купите два или повеќе елементи заедно. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купи повеќе заштедат повеќе.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени .


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговараат Јакни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
27
Бренд Име:
auguswu
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Бамбус Влакна,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни

Поврзани производи