• Цената е намалена.
  • Свеж
CHRAN Сребро Позлатен Кубни Циркони Годишнината Прстени за Дами Промоција Австриската Crytsal Прст Прстени Бренд за Накит

CHRAN Сребро Позлатен Кубни Циркони Годишнината Прстени за Дами Промоција Австриската Crytsal Прст Прстени Бренд за Накит

 
DEN 287.52
DEN 230.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
DDCR55882
Бренд Име:
CHRAN
Повод:
Партија
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Површината Ширина:
Во текот 20mm

Поврзани производи