• Цената е намалена.
  • Свеж
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Chery се Потпираат V5,305mm (2006-) Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци Стил

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Chery се Потпираат V5,305mm (2006-) Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил

 
DEN 374.40
DEN 337.00

Стока
Во продавницата


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Chery се Потпираат V5,305mm (2006-) Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци Стил
Среќно и Имаат убав ден : )


Карактеристики на производот

Објектот Должина:
1 Single rear wiper, 1 Single wiper arm, 1 Set
Бренд Име:
KOSOO
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
HD чисти
За Возило Брендови/Модел:
chery
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
КО-QRH-08
Chery Модел:
J11
Автомобил Производител:
за chery
Chery Модел:
За Да Се Потпираат V5
Година:
2006-

Поврзани производи