• Цената е намалена.
  • Свеж
20PCS 400V 68UF 68UF 400V Electrolytic Capacitor Големина 16*25ММ 400 V / 68 UF Алуминиум Electrolytic Кондензатори

20PCS 400V 68UF 68UF 400V Electrolytic Capacitor Големина 16*25ММ 400 V / 68 UF Алуминиум Electrolytic Кондензатори

 
DEN 360.96

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
JYSMPJDZ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Состојба:
Нови
Тип:
capacitor
Тип На Единица:
многу (20 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
15cm x 14cm x 2cm (5.91in x 5.51in x 0.79in)

Поврзани производи