• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил стил внатрешна гарнитури покрие детектор на трим пред климатизација Штекер Пропустливи капи 2 парчиња За Kia Sportage KX5 2017 2018

Автомобил стил внатрешна гарнитури покрие детектор на трим пред климатизација Штекер Пропустливи капи 2 парчиња За Kia Sportage

 
DEN 533.28
DEN 475.00

Стока
Во продавницата

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
7.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4) сите други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне. Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay , виза, банкарски трансфер , Запад Унија, TT.Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски.net/en (како што се e-Пакет, Кина Пост, DHL и други курир).Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати, можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
3) Ние ќе ВИ вратат ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Испорака
1) .) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Ви благодариме!
5.)
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Што можам да направам кога долго време помина уште дали не се парцела?
А : 1). Враќање /Поврат
1). Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ни се обиде и нека се стави нашето искуство да работи за вас.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта. Вашето мислење е многу важна за нас. За Нас
Имаме Кина базирана компанија направени од авто додатоци специјалисти и хобисти кои биле производство и производство на авто-делови и прибор за повеќе од 10 години. Ние ќе го прават истото за вас. Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
6. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail, кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, вашиот парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели, ве молиме да бидете трпеливи. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да добијам попуст?
A : LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди, па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Модел Година:
2016 2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
1cm
Автомобил модел:
KX5 Sportage
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Име На Модел:
OKI890
Објектот Тежина:
0.15kg
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Ширина:
1cm

Поврзани производи