• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Нова Мода 5pieces/торба 28*25мм Цинк Легура на Злато Леопард Главата Шарм Приврзоци DIY Ѓердани Нараквици Накит Додатоци

2018 Нова Мода 5pieces/торба 28*25мм Цинк Легура на Злато Леопард Главата Шарм Приврзоци DIY Ѓердани Нараквици Накит Додатоци

 
DEN 99.36
DEN 95.00

Стока
Во продавницата


Материјал : Цинк Легура
Големина : 28*26 MM
Тежина : Околу 15 g
Количина : 5 Парчиња/торба
Состојба : 100% Сосема Нов


Карактеристики на производот

Бренд Име:
noverty
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PJ683
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи