• Цената е намалена.
  • Свеж
REGELIN Нерѓосувачки Челик Крајот Капи Кожа Кабелот Крајот Clasps Crimp Мушка 20pcs/многу За 2/3/4/5/6mm Круг Кожа Кабелот DIY Конектор

REGELIN Нерѓосувачки Челик Крајот Капи Кожа Кабелот Крајот Clasps Crimp Мушка 20pcs/многу За 2/3/4/5/6mm Круг Кожа Кабелот DIY

 
DEN 121.92

Стока
Во продавницата


REGELIN Нерѓосувачки Челик Крајот Капи Кожа Кабелот Крајот Clasps Crimp Мушка 20pcs/многу За 2/3/4/5/6mm Круг Кожа Кабелот DIY Конектор
(1)Точка Тип на : нерѓосувачки челик крајот капи
(2)Материјал : нерѓосувачки челик
(3)количеството : 20pcs/многу
(4)Големина : 2/3/4/5/6mm(дупка големина)


Карактеристики на производот

Големина:
2mm hole, 3mm hole, 4mm hole, 5mm hole, 6mm hole
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
REGELIN
Производ Карактеристики:
крајот капи
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
a500
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
нерѓосувачки челик крајот капи
Пол:
DIY занает накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
20pcs/многу
Големина:
2/3/4/5/6mm(hole size)
1:
кожа кабелот крајот капи крајот clasps
2:
крајот капи за накит
3:
crimp мушка крајот clasps
4:
крајот капи за кожа кабелот
5:
одговара 2/3/4/5/6mm кожа кабелот

Поврзани производи