• Цената е намалена.
  • Свеж
Мешани возило Сликарство Дрвени украсни Копчиња За Шиење рачно изработени Scrapbooking Занаети 50pcs 20-33mm MT1666

Мешани возило Сликарство Дрвени украсни Копчиња За Шиење рачно изработени Scrapbooking Занаети 50pcs 20-33mm MT1666

 
DEN 100.80
DEN 96.00

Стока
Во продавницата


Мешани возило Сликарство Дрвени украсни Копчиња За Шиење рачно изработени Scrapbooking Занаети 50pcs 20-33mm MT1666
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 20-33 mm
Дупка Големина : 1,3 милиметри
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT1666
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
MT1666
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Бренд Име:
Beeroom
Декорација:
Никој
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Автомобил/Трактори/авион/едрилица-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
боја:
Бела

Поврзани производи