• Цената е намалена.
  • Свеж
1pc железо teapot база на чај фах леано железо тенџере носителот подлога Јапонски литургија бутик метал душек teapot плоча чај додатоци

1pc железо teapot база на чај фах леано железо тенџере носителот подлога Јапонски литургија бутик метал душек teapot плоча чај

 
DEN 686.40

Стока
Во продавницата


1pc железо teapot база на чај фах леано железо тенџере носителот подлога Јапонски литургија бутик метал душек teapot плоча чај додатоци.
Материјал : железо.
Боја : црна.
Големина : како слики шоу.
Тежина : околу 400g.
Пакет : 1*железо чај послужавник.
Ако ви треба teapot/сет чај,ве молиме одете на следниов линк,ви благодариме!


Карактеристики на производот

Материјал:
Железо
Спецификација:
350ml
Капацитет:
301-400ml

Поврзани производи