• Цената е намалена.
  • Свеж
Десната Страна LED Светло За ФОЛКСВАГЕН Touran MK2 Facelift 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-Стил, Предниот Браник 9 LED Магла Светло за Магла Светилка

Десната Страна LED Светло За ФОЛКСВАГЕН Touran MK2 Facelift 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-Стил, Предниот Браник 9 LED Магла

 
DEN 1732.32
DEN 1386.00

Стока
Во продавницата


Висок Квалитет на Автомобил 9 LED Магла Светло за Магла Светилка
За "ФОЛКСВАГЕН" Touran MK2 Facelift 2011 2012 2013 2014 2015
Информации за производот Состојба : Нова Резервни LED Магла Светилка Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Моќност : 8 W Гаранција : 1 Година Пакет : 1 x Десната Страна
Вистински Фотографии :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).


Карактеристики на производот

Фолксваген Модел:
touran
Материјал Тип:
ABS + PC + PEI
Бренд Име:
DFLA
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Touran-Година:
2012,2011
Објектот Тежина:
0.4kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
led светло за магла
Напон:
12V
Име На Модел:
5k0941600A
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm

Поврзани производи