• Цената е намалена.
  • Свеж
Може да се прилагоди боја монети Топла продажба на стари монети и нивната вредност

Може да се прилагоди боја монети Топла продажба на стари монети и нивната вредност

 
DEN 27168.00
DEN 22821.00

Стока
Во продавницата


Ние нудиме на персонализирана услуга, можеме да за вас Сопствени монети,медали. (Треба само да се обезбеди производот слики или примероци) 1) Големина : различна големина како по клиенти барање 2) Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте 3) Процес : Печат бакар / месинг / со тешко глеѓ боја исполнет ( имитација тешко глеѓ боја), со или без епоксидна domed,Гравирани месинг/нерѓосувачки stel/Алуминиум, Печатени месинг/нерѓосувачки челик/алуминиум 4) Позлата : Може да биде злато , никел , бакар , црн никел и антички завршувањето 5) Боја : Сите бои се avaielable 6) Прилог : Разни видови на монтирање на задната страна 7) Минимална Количина : Без минимален лимит за било која нарачка 8) Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди 9) Примерок време : 3-5 дена 10) најголемиот Дел на олово-time : 10days 11) начин на Плаќање : Paypal може да биде прифатливо 12)Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред. Примерок цел, исто така, е прифатливо, со нетрпение очекувам да истрага од вас!
БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ може да бидат испратени на барање. Повик мене, ајде да зборуваме повеќе!
Глобални клиенти да мапата примерок обичај прави на сите видови на метални производи.
Компанијата фотографии :
Превозот : Сите налози се да користите Кина Пост, EMS, DHL, UPS-от и други меѓународни логистичка компанија испорака и плаќање 5-7 работни дена за испорака. Царинските надоместоци : Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Повратни информации : Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме ourbest да го решите вашиот проблем. Уште еднаш, ви благодариме за наддавање и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација. Ви благодариме! За квалитет : ние никогаш не падне превозот, секој детали на грбот е тесно прегледан и стрингови внимателно се отстранува за да бидете сигурни дека објектот е во совршена состојба пред тоа се испратени.


Карактеристики на производот

Стил:
Модерна
Тема:
Патриотизам
Техника:
Насликани
Година:
1980-1999
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
монета
боја:
златоredСребро црна зелена бронза
Обликот:
може да custom /OEM
логото:
може да custom /OEM

Поврзани производи