• Цената е намалена.
  • Свеж
4PCS 1:8 HSP 17mm Тркало Пречник на Хексадецимален Планината Центар Покрие &Pin 81011 81212 За РК 1/8 80121

4PCS 1:8 HSP 17mm Тркало Пречник на Хексадецимален Планината Центар Покрие &Pin 81011 81212 За РК 1/8 80121

 
DEN 383.52
DEN 364.00

Стока
Во продавницата

100% Сосема Нов
Дел No : 80121
Дел Име : 17mm Тркало Пречник на Хексадецимален Планината Центар Ореви &Pin
Боја : Како На Сликите.
Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Содржина : што ќе се изберат на сликата е она што ќе добиете за


Карактеристики на производот

Бренд Име:
JYDCET
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
80121
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Хексадецимален Планината Центар Ореви & Pin
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Тркала Хексадецимален Планината Центар Ореви & Pin

Поврзани производи