• Цената е намалена.
  • Свеж
925 Sterling Silver Романтична Љубов Балон Топол Воздух Шарм Со Емајл Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија DIY Накит Одлуки Подарок

925 Sterling Silver Романтична Љубов Балон Топол Воздух Шарм Со Емајл Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија DIY Накит

 
DEN 501.60
DEN 401.00

Стока
Во продавницата


1.Превозот :
Ние испрати Пакет Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Тоа може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2, само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.
2.Цена :
Ова е фабрика цена и фабриката за продажба на секој купувачот директно , ако се најде поевтина цена од нас ,ве молиме да ми кажете , јас ќе бидам многу го цениме, ви благодариме.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
1.93G
Бренд Име:
HANZHISHI
Број На Модел На:
PD0737
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Метали Тип:
925 сребрен
накит стил:
diy накит
Повод:
Партија,Годишнина, Подарок, Weding ,Партија,ангажман
Начини на Продажба:
фабриката штекер
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо
Нарачана:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Кубен Циркони:
+ AAAA
Трговија на големо:
Yes

Поврзани производи