• Цената е намалена.
  • Свеж
1pcs Мода Одговараат Одговара За Бебе Раѓа Кукли 43cm Zapf Кукла Облека

1pcs Мода Одговараат Одговара За Бебе Раѓа Кукли 43cm Zapf Кукла Облека

 
DEN 191.52

Стока
Во продавницата

Се носат За 43cm Zapf Кукли, Куклата Не Е Вклучена, ви Благодарам.
Плаќање & Превозот И Повратни Информации Политика 100% Задоволство Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни tocontact нас преку e-mail или да ни остави порака преку Трговија менаџер, ние ќе ви одговориме во рок од еден работен ден. Превозот и ракувањето со
2-5 Дена Ние обично испрати својата стока по уплатата за 2-5days за што имаат големи залихи на рака.
Бесплатен Превозот, Без разлика каде се наоѓате, Колку е вашата нарачка , ние ќе ви испратиме со бесплатен превозот . Начин На Плаќање
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, прифати Т/T, Western Union и кредитна картичка. Ние се очекува да ја примите вашата исплата во рок од 3 дена по поставување на својата цел. Политика На Враќање
Ние секогаш ќе го заштитиме нашиот вид купувачите бенефиции. За било која причина не сте задоволни, ве молиме да не се отвори спор. Можете да :
Врати го објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на средствата. Или размена во рок од 30 дена.
Пред да се испрати назад на објектот : ве молиме контактирајте со нас за детални врати & размена на настава. Ние не сме одговорни за штета поради недостаток на комуникација.
Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе ги примите се врати ставки.
Повратни информации
Ве молиме да ни остават 5stars повратни информации кога сте задоволни со цел што сте го добиле. Позитивен фидбек е многу важна за нас .Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти, негативен или неутрален повратни информации .Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Било каков Проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Момчиња
Форма:
1/4
Димензии:
17 инчи
Материјал:
Платно
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Бренд Име:
LADAVOYA
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци

Поврзани производи