• Цената е намалена.
  • Свеж
Zeegle Van Gogh Уметник Ѕвездена Ноќ Уметност Tapestry Дневна Соба Оркестарот Троседот Стол Покрие Мода На Плажа Крпа Ѕид, Тепих

Zeegle Van Gogh Уметник Ѕвездена Ноќ Уметност Tapestry Дневна Соба Оркестарот Троседот Стол Покрие Мода На Плажа Крпа Ѕид, Тепих

 
DEN 753.60
DEN 452.00

Стока
Во продавницата


13254
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет tapestry, исто така, совршен за дома декор.
На tapestry може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исуши
Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 2% е дозволено .
Е применливо : декоративни tapestry, tapestry; Маса крпа, троседот перници; Плажа крпа, отворено храна мат, тепих, итн.
Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.


Карактеристики на производот

Големина:
150x200cm, 150x130cm
Бренд Име:
ZEEGLE
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
правоаголник
Шема:
Ноќта Ја Видите
Шаблон Тип:
Сценско
Број На Модел На:
Tapestry
Тепих Продажба:
парче
Рамка:
No
Чистење Тип:
Рака Мие,Машина Перат
Техника:
Машина Направени
дизајн:
Сликарство

Поврзани производи