• Цената е намалена.
  • Свеж
Професионална Одделение 7 КОМПЈУТЕРИ Бонсаи алатка сет (комплет) MTBT-03 Од TianBonsai

Професионална Одделение 7 КОМПЈУТЕРИ Бонсаи алатка сет (комплет) MTBT-03 Од TianBonsai

 
DEN 7104.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
TianBonsai
Функција:
Долго Должина
Pruner Тип:
Наковалната
Број На Модел На:
MTBT-03
Кастрење Алатка Тип:
7 КОМПЈУТЕРИ Бонсаи Алатка за Полнење
По завршувањето:
песок полски
Материјал:
нерѓосувачки челик (4Cr15MoV)
Дел 1:
Долго се Справи со Ножици(8 инчи)
Дел 2:
Коренот Машина (8.5 инчи)
Дел 3:
Жица Ножици (6.3 инчи)
Дел 4:
Долго се Справи со Ножици (7 инчи)
Дел 5:
Гранка Машина (6.5 инчи)
Дел 6:
Knob Машина (7 инчи)
Дел 7:
Бонсаи помош на пинцета (8 инчи)
Обезбедување На Квалитет:
2 години
квалитет:
професионална одделение
Алатка Случај Материјал:
на синтетички кожа

Поврзани производи