• Цената е намалена.
  • Свеж
100PCS 63V 220UF 220UF 63V Electrolytic Capacitor Димензии 10*17MM 63 V 220 UF Алуминиум Electrolytic Capacitor Бесплатен Превозот

100PCS 63V 220UF 220UF 63V Electrolytic Capacitor Димензии 10*17MM 63 V 220 UF Алуминиум Electrolytic Capacitor Бесплатен Превозот

 
DEN 377.76

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
JYSMPJDZ
Пакет:
натопи
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Тип На Единица:
многу (100 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.18kg (0.40lb.)
Пакет Големина:
15cm x 14cm x 2cm (5.91in x 5.51in x 0.79in)

Поврзани производи