• Цената е намалена.
  • Свеж
TLi014A1 За Алкател Pixi 3 4.5 4027 4027A 4027D 4027X 4010 4010D 4012 4030 4030D 4030A 5020 5020D 4033D 4007D 4018D Батеријата

TLi014A1 За Алкател Pixi 3 4.5 4027 4027A 4027D 4027X 4010 4010D 4012 4030 4030D 4030A 5020 5020D 4033D 4007D 4018D Батеријата

 
DEN 237.60

Стока
Во продавницата


3.7 V 1400m Ah TLi014 A1 За Алкател Pixi 3 4.5" 4027 4027 A 4027 D 4027 X 4010 4010 D 4012 4030 4030 D 4030 A 5020 5020 D 4033 D 4007 D 4018 D Батеријата
Модел : TLi014 A1
Капацитет : 1400m Ah
Се применуваат За : За Алкател Pixi 3 4.5" 4027 4027 A 4027 D 4027 X 4010 4010 D 4012 4030 4030 D 4030 A 5020 5020 D 4033 D 4007 D 4018 D


Карактеристики на производот

Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Алкател
Број На Модел На:
TLi014A1 За Алкател ОТ-4007D OT-4033D OT-4018D батеријата
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Поврзани производи