• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Нова Мода 25pieces/торба 10мм Цинк Легура на Злато Срца Шарм Приврзоци DIY Ѓердани Нараквици Накит Додатоци

2018 Нова Мода 25pieces/торба 10мм Цинк Легура на Злато Срца Шарм Приврзоци DIY Ѓердани Нараквици Накит Додатоци

 
DEN 99.84
DEN 95.00

Стока
Во продавницата


Материјал : Цинк Легура
Големина : 10 ММ
Тежина : Околу 20 g
Количина : 25 Парчиња/торба
Состојба : 100% Сосема Нов


Карактеристики на производот

Бренд Име:
noverty
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Срцата
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PJ675
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи