• Цената е намалена.
  • Свеж
200pc Вештачки Лист Зелена Цвеќиња Вештачки Лисја Свила Порибување Цвет Букет Гарланд Свадба Scrapbooking Партија Декорација

200pc Вештачки Лист Зелена Цвеќиња Вештачки Лисја Свила Порибување Цвет Букет Гарланд Свадба Scrapbooking Партија Декорација

 
DEN 335.52
DEN 238.00

Стока
Во продавницата


Материјали : свила Големина : 4.8*3cm Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. 2.Поради светлината и на екранот разлики, боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Ladygarden
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Трендафил
Тип:
Трендафил
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Пакет:
Цвет
тип 1:
Цвет
тип 2:
вештачки цвеќиња за декорација
тип 3:
вештачки-цвеќе-евтини
Тип 4:
свила цвеќиња
Тип 5:
цвеќиња за свадба декорација
Тип 6:
вештачки-свадба-цвет-аранжмани
Тип 7:
сина вештачки цвеќиња
Тип 8:
декорација mariage
Тип на 9:
дома декор цвеќиња

Поврзани производи