• Цената е намалена.
  • Свеж
Новата 3D модел за cnc 3D врежан слика вајарство машина во STL формат на датотека на Западната култура, голи жени-12

Новата 3D модел за cnc 3D врежан слика вајарство машина во STL формат на датотека на Западната култура, голи жени-12

 
DEN 144.00
DEN 92.00

Стока
Во продавницата


Новата 3 D модел за cnc 3 D врежан слика вајарство машина во STL формат на датотека - Западна култура, голи жени-12
Забелешка :
Како 3 D модели е виртуелни производи,откако ќе ја испратам до тебе,ние не прифаќаме наплата,но, пред купување ние можеме да ви понудиме тестирање 3 D модел.Ако имате било каков проблем на модели,ние може да го реши вашиот проблем, додека тоа може да се користи.Пред да ја купите,ве молиме да ја прочитате оваа опис внимателно.Ви благодарам многу!
Формат : STL
Испорака метод : Ќе ја испрати на вашата e-mail адреса директно(Бесплатен превозот)
По плаќањето,ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса,тогаш ние ќе ја испратите на вашата e-mail адреса во 1-2days.
Како производи се copyable,па ние не прифаќаме враќање или размена на стоки.Се надевам дека клиентите можат да ја разберат.Ви благодарам многу!
Ние, исто така, имаат ексклузивно модел,ако треба,ве молиме контактирајте со вас за слободни.
Опис :
Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Artcam, се Стремат или други програми. Рутер мелница. STL формат
Ова е дигитален производ! Вклучува датотеки во STL формат да се изгради свој toolpath. Овој производ е дизајниран за CNC machining.
По плаќањето, јас сум праќаш пошта датотеки во STL формат или можете да ги преземете од мојот линк!
Вие не може да го продаде овој модел да го дистрибуирате. За лична употреба.
Модел не може да издаваат на трети лица во било кој медиум, вклучувајќи ги и, cd, dvd подигнати на веб-сајтови, ftp сајтови, се пренесува во било електронски пат
Јас веднаш напишете позитивни повратни информации штом се добие позитивен фидбек од Вас.
Ќе бидете во можност да го промени моделот големини.
Пред купување на модел, бидете сигурни дека ќе може да увоз (не се отворени директно) моделот.


Карактеристики на производот

CNC или Не:
CNC
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
00012
Бренд Име:
RMILLgoc
Објектот:
3D модел за CNC
За:
cnc машина
is_customized:
Yes

Поврзани производи