• Цената е намалена.
  • Свеж
AIYKAZYSDL Жените Глуждот Рака Сандали Тексас Платно Пумпи Дебели Блок Висока Пета Чевли Платформа Секојдневен 2018 Жените Летото Сандали

AIYKAZYSDL Жените Глуждот Рака Сандали Тексас Платно Пумпи Дебели Блок Висока Пета Чевли Платформа Секојдневен 2018 Жените Летото

 
DEN 1759.20
DEN 1320.00

Стока
Во продавницата


AIYKAZYSDL Жените Глуждот Рака Сандали Тексас Платно Пумпи Дебели Блок Висока Пета Чевли Платформа Секојдневен 2018 Жените Летото Сандали
Состојба : Нова Без Кутија
Превозот
1. Објектот ќе биде транспортирана со Следење на број во рамките на 48-72 часа по добиени проверена плаќање.
2. Сите предмети се испраќаат од Кина од страна на Кина мали воздух парцела пост; тоа ќе потрае 15-35business дена за доставување
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
3.Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата e-mail сметка.
4.Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот Детални Продавачот Оценка (НСД) на 5. За жал, Ако се планира да ни даде неутрален/негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот.
Ве молиме додадете ме на вашата омилена листа! : )


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Стил:
Слободно време
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
007567810123
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Пета Тип:
Плоштад пета
Бренд Име:
AIYKAZYSDL
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Горниот Материјал:
Тексас
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Платформа Висина:
5-7cm
Пета:
12.5 cm
Платформа:
5cm
Пакет:
Со меур торба

Поврзани производи