• Цената е намалена.
  • Свеж
Emosnia Гроздобер Мали, Црвени Мал Пилот очила за сонце Жените Ретро 2018 Плоштадот Рамка Жолта Црвена Леќа Круг Сонцето Glsses За Мажи UV400

Emosnia Гроздобер Мали, Црвени Мал Пилот очила за сонце Жените Ретро 2018 Плоштадот Рамка Жолта Црвена Леќа Круг Сонцето Glsses

 
DEN 456.00
DEN 251.00

Стока
Во продавницата


Emosnia Гроздобер Мали, Црвени Мал Пилот очила за сонце Жените Ретро 2018 Плоштадот Рамка Жолта Црвена Леќа Круг Сонцето Glsses За Мажи UV400


Карактеристики на производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
27MM
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,UV400
Леќа Ширина:
56mm
Бренд Име:
EMOSNIA
Стил:
Мачка Очи
Број На Модел На:
E0251E-Гроздобер Мали, Црвени Мал Пилот очила за сонце
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Пластични
очила за сонце стил:
Класичен Гроздобер Мали, Црвени Мал Пилот Очила За Сонце
очила за сонце рамка:
Мажите Гроздобер Плоштадот Нијанси
очила за сонце леќа:
Црвена, Црна, Розова, Бела, UV400
Пол:
Машки Женски Жена Дами
Други:
oculos escuros feminino
Најголемиот Дел Цена:
Веледрогеријата и Dropship Достапни

Поврзани производи